Koka e Vullanit per Opel Astra Caravan

Shitet nga: Albakos 13 Tet 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
OPEL Astra F Caravan Koka e Vullanit /Timonit 26022847 1.4i

Nr i Artikullit - 1136

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim