Koka e Vullanit per Peugeot 206

Shitet nga: Albakos 13 Tet 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Peugeot 206 2KFX BJ 2000 Koka e Vullanit/Timonit 962556

Nr i Artikullit - 1132


Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim