Koka e Vullanit per VW Lupo,Polo,Seat,Skoda etj

Shitet nga: Albakos 13 Tet 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Koka e Vullanit/Timonit VW LUPO / POLO / Seat / Skoda etc. TRW 6N1422061C

Nr i Artikullit - 1129


Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim