Koka te Vullanit per Fiat Seicento

Shitet nga: Albakos 12 Tet 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Koka e Vullanit/ timonit 7627830 per Fiat Seicento BJ 99

Nr i Artikullit - 1103

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim