Koka te vullanit per Fiat Ducato

Shitet nga: Albakos 13 Tet 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Koka e Vullanit/Timonit per FIAT DUCATO 2.5 62 KW (1994/2002) 37502277

Nr i Artikullit - 1148,1152

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim