Kompresor i Klimes Alfa Romeo

Shitet nga: Albakos 03 Tet 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
0853- Kompresor i Klimes Alfa Romeo 145 146 155 167 930 1.9 Td - 1135088 gm delphi


Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim