Kompresor i Klimes

Shitet nga: Albakos 05 Sht 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
0864-Opel Renault BEHR HELLA Klimakompressor Klimaanlage 2.5-2.8L 1998-2001

Numri i Artikullit- 0864-

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim