Kompresor i klimes motor i klimes Audi 100

Shitet nga: Albakos 03 Tet 08:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
0843-kompresor i klimes 4A0260805AB AUDI 100 (4A, C4) 2.3 QUATTRO 98 kW 133 PS


Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim