Korp e Llamelles Citroen Peguet Fiat

Shitet nga: Albakos 03 Tet 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
0825 LUK Korp e Llamelles 623 3043 00 Citoen Peugeot Fiat 1.8-2.0 16V 2.0 HDiNa dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim