Llamella Korpa te Llamelles Mercedes Diesel

Shitet nga: Albakos 03 Tet 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
0810 Llamella dhe korpa e llamelles 0132504703 DRUCKPLATTTE 0042503204 MERCEDES DIESEL


Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim