Llamella dhe Korpa e Llamelles \Renault,Opel,Nisan

Shitet nga: Albakos 03 Tet 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
0830.1 Renault Master Opel Movano Nissan Interstar Kupplungssatz 1.9DCI 74KW 101PS


Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim