Llamella dhe Korpa e Llamelles Vw Polo Classic

Shitet nga: Albakos 03 Tet 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
0832.1- Llamella me Korp. 3 in 1 kit VW POLO CLASSIC (6KV2).60 1.4 , Bj 12.1995-09.2001, 60 PS .44 kW

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim