Motorr I Brisaqve per Fiat Ducato 244

Shitet nga: Albakos 16 Tet 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Motorr i Brisaqve per Fiat Ducato 244 TGE 206

Nr i Artikullit - 1188

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim