Motorr I Brisaqve per Fiat Ducato

Shitet nga: Albakos 16 Tet 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Fiat Ducato 280 TD 2.0 Motorr i Brisaqve TGE 423 B

Nr i Artikullit - 1221, 1223,1224

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim