Motorr I Brisaqve per Fiat Tipo 160

Shitet nga: Albakos 15 Tet 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Fiat Tipo 160 Wischermotor Wischergestänge Magneti Marelli TGE 421, 0982A, 0854

Nr i Artikullit - 1173


Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim