Motorr I Brisaqve per Renault Trafic,Opel Arena

Shitet nga: Albakos 15 Tet 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Renault Trafic BJ 2001 Opel Arena Motorr i Brisaqve 53742402

Nr i Artikullit - 1172


Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim