Motorr I Brisaqve per VW Golf 3

Shitet nga: Albakos 14 Tet 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
VW Golf 3 Motorr i Brisaqve : 1H1955113

Nr i Artikullit - 1161

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim