Motorr I Brisaqve per VW Golf 3

Shitet nga: Albakos 16 Tet 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Motorr i Brisaqve per VW Golf 3 1H1 955 113 B / 1H1 955 603

Nr i Artikullit - 1189

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim