Motorr I Brisaqve per VW LT ll 28-46

Shitet nga: Albakos 16 Tet 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
VW LT II 28-46 Motorr i Brisaqve 0390241345 3397020383

Nr i Artikullit - 1190

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim