Motorr I Brisaqve

Shitet nga: Albakos 05 Sht 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Motorr i Brisaqve -RENAULT MASTER FRONT WIPER MOTOR AND LINKAGE VALEO - 53557202 Viti: 2000-2005

Numri i Artikullit- 1232-

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim