Motorr I Brisaqve

Shitet nga: Albakos 05 Tet 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
1234- Opel Vauxhall Tga Tgl Tgm Tgx Astra Omega Signum Vectra Z Kurbelwellensensor

Numri i Artikullit- 1234-

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim