Pump e Ujit Peguet Boxer Jumper Ducato, Citroen

Shitet nga: Albakos 03 Tet 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
0875- Peugeot BoxerJumperDucato Pump e ujit 9613316380 2,5D 63kw 86ps CITROËN Jumper Bus (230P)


Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim