Pump e Ujit Peguet Boxer 2.2 hdi

Shitet nga: Albakos 03 Tet 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
0889- POMPE DIRECTION ASSISTEE PEUGEOT BOXER JUMPER 2,2 HDI 9645464980 7613955517


Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim