Pump e ujit peguet boxer 2.5 230L E.Z 1995

Shitet nga: Albakos 03 Pri 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
0879- Wasserpumpe Peugeot Boxer 2.5 230L E.Z. 1995 Art.nr. 9613316380


Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim