Rryp motorri

Shitet nga: xxxxx 06 Pri 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
rrypi i motorrit komplet me pump te ujit dhe shpanera
vetem 8000 km i ka tkalume
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim