Turbin per Passat dhe Audi 2.5TDI

Shitet nga: istog 26 Shk 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes turbin ne gjendje shum te mir i ardhur nga gjermanija
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim