kompresor i klimes/motor i klimes Mazda 3

Shitet nga: Albakos 03 Tet 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
0842-Mazda 3 II BL kompresor i klimes HFC-134A H12A1AX4EY C1105050 (3) BBP261450A

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim