branik per opel tigra

Shitet nga: agroni 15 Pri 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes spojlerin e mram sport per opel tigra
Shes 2 llajsnet
Faren(driten) e djadht
Dhe shtopin e majt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim