Auto larje

Shitet nga: Burim 31 Jan 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Të tjera
Shes dy auto larje shum gjendje tmir po ashtu stil 18 -25 dhe hasfarna 61 plus nje maqin bari te ardhura nga jasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim