Bosh pomp / Pompe e naftes (BOSCH)

Shitet nga: Albakos 19 Gsh 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Të tjera
Shiten BOSCH, pompa te naftes te ndryme. Na dergoni numrin apo Plaken me numer Te BOSCH-it ne VIber/SMS dhe ne do te schikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim