Pjes per Audi a6

Shitet nga: audi 26 Tet 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Të tjera
Shitet Gjami i djatht komplet me mekanizem elektrik 90euro , Shtopat e mramt 2 copa 40euro , centralla e dyrve tmrama 2 copa 40euro Dhe Kuka me Qels 70euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim