Shiten fellnet

Shitet nga: Xxx 26 Shk 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Të tjera
Shes kater fellne 15-she jan te rujtura mir po ashtu posedoj edhe dy amortizera koni shumm te mir kan qen te montuara ne golf3 dhe jan te trapit par mirpo golfi osht aksidentuar po ashtu posedoj auben dyer te golfit 3 po ashtu edhe keto jan te ruajtura mir te interesuarit le te lajmerohen shiten me qmim te volishem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim