BAGER 3.5 TON

Shitet nga: Nexhdet 02 Maj 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 600 EUR

Komuna: Burim
Shes bagerin 3.5 ton ne gjendje shum te mir. per qdo informatë mund te na kontaktoni ne numrat e telefonit;
044/310-941 dhe 044/874-768 Istog
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim