Kombe VW 1.9 dizel

Shitet nga: xhavit 10 Shk 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Burim
shitet kambi 1.9 disel esht shum i mir dhe eshte shum i ruajtur per ma shum info kontaktoni 049 408 853 flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim