Kombe VW T4 dizel -90

Shitet nga: Nezir 05 Mar 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Shitet kombi WV T4 vit i prodhimit 1990 ,kapacitetI 2.4 regjistrim edhe 5 muj ne gjendje shum te mir teknike dhe optike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim