2011 Hitachi ZX85USB-3

Shitet nga: vehicle 06 Shk 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Burim
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
535
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim