Bager

Shitet nga: Xxxx 19 Shk 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bageri esht ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim