Bager ihi

Shitet nga: 044232252 08 Dhj 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes urgjent bager te markes ihi me rimorkio percjellse per me shum hollsi 044232252
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim