FIAT DUCATO vp 2008

Shitet nga: Rexhep 27 Nën 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Komuna: Burim
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHITET FIAT DUCATO 2008 pa dogan i po sa ardhur nga gjermania ngjendje te shkelqyer pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim