Fiat Ducato Maxi

Shitet nga: Avdyl nekaj 15 Jan 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Burim
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamjoneten fiat docato maxi ne gjendje te mir ka edhe 4 goma te veres me bandash eshte i ardhur nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim