IVECO

Shitet nga: Ramon Rexhepi 11 Jan 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 200 EUR

Komuna: Burim
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin IVECO. Viti 2000 .Te kalume 140,000 km. Ne gjendje shum te mir. Per me shum info na kontaktoni ne numrin : 049199861
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim