KAMION MAN

Shitet nga: xhavit 26 Gsh 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 000 EUR

Komuna: Burim
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes Kamionin MAN viti i prodhimit 2003 , esht frigorifer madhesia e sanakut esht 8 metra i ardhur nga jasht ka 310kw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim