Kamijonete VW T4 -94

Shitet nga: skender 01 Nën 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 250 EUR

Komuna: Burim
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamioneten VW T4 2.4 DIESEL , ne gjendje te rregullt, me regjistrim te skaduar , pa denim , gjendje shum e mir e enterierit ,per me shum info kontakto ne numer te telit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim