Kamion-Mercedes-307

Shitet nga: Ymer Kuqi 25 Tet 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Eshte ne gjendje te mirë,viti 1987 eshte dizell etj
Çmimi sipas marrveshjes,per më shumë na telefononi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim