Kamion-Mercedes 307

Shitet nga: Ymer Kuçi 20 Nën 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Eshte ne gjendje te mire,viti 1987 eshte dizell etj.Çmimi sipas marrveshjes per me shume na telefononi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim