Kamion Mercedes-8.13

Shitet nga: Veton 14 Maj 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ne Gjendje shum te mire, i doganuar. Qmimi sipas Marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim