Kamion renault

Shitet nga: endrit 20 Dhj 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ësht i posa ardhur nga gjermania viti i prodhimit 1999.i ka 85.000 kilometra 180 ps. gomat i ka te reja per ma shkum na kontako ne Nr.044-316-589
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim