Kamionet t4

Shitet nga: Mirsad 02 Jan 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionet t4 dizel 2.4 ne gjendje shum te mir si karaseri ashtu dhe matorri, kombi osht i qlajmruar denime nuk ka viberi +37744793607
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim