Kamjon 11-13

Shitet nga: xxxx 21 Shk 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamjoni komplet ose me pjes, pjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim