Kombe VW LT

Shitet nga: Blerim 27 Shk 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes nderroj urgjentisht LT 1991 2.4 diesel ne gjendje teper tmir e rujtun pa asnje pik korrizioni punon shum mir , ka denim 1vit por eshte me gjendje teper tmir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim